AHMAD TEA Україна

Грудень 2015

Для Великобурлуцького соціально-реабілітаційного центру для дітей-сиріт Харківської області ми придбали до Дня Святого Миколая солодкі подарунки.
image001
Для вихованців-сиріт у їдальню Комаровського дитячого будинку Харківської області ми придбали тарілки, хлібники, чайники, скатертини та гардинову тканину на вікон столової.
image003
image005
Для Великобурлуцького соціально-реабілітаційного центру для дітей-сиріт Харківської області ми придбали різний посуд на кухню: чашки, тарілки, каструлі, тази, відра та прасувальні дошки.
image007
image009
Ми продовжуємо підтримувати проведення гурткової роботи для усіх вихованців Сахновщинського навчального центру, а також робот студій «Стрижемо самі» і «Шиємо самі», а також роботи реабілітолога у процедурному кабінеті навчального центру.
image011
image013
image015
image017
У Богодухівському дитячому будинку Харківської області ми вирішили господарське питання шляхом придбання для дітей-сиріт котлу для приготування їжі на 160 літрів у їдальню дитячого будинку.
image019
image021
Для вихованок Богодухівського дитячого будинку Харківської області до Дня Святого Миколая ми придбали яблука, виноград, мандарини, шоколад та халву.
image023
image025
Для дітей-переселенців, що проживають у модульному містечку м. Харкова для переселенців, ми придбали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.
image027
image029
Не всі діти-переселенці живуть у модульному містечку, тому подарунки ми подарували ще й іншим дітям-переселенцям, яких запросили до загальноміських святкувань біля ялинок. Діти були дуже задоволені подарунками від нашої компанії.
image031
image033
image035
image037
Ми продовжуємо підтримувати заняття вихованців Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області у групах за захопленнями, де будь-який вихованець може обрати гурток на свій розсуд.
image039
image041
image043
image045

Ми продовжуємо сплачувати проведення занять з Дистанційного навчання у Нововодолазькому санаторному комплексі. Із вихованцями займаються викладачі ХНУРЕ.
image047
image049

Ми продовжуємо сплачувати проведення занять з Дистанційного навчання у Фастівському Ліцеї Київської області. Із вихованцями займаються викладачі Університету Києво-Могилянська Академія.
image051
image053
image055
image057
Ми продовжуємо сплачувати проведення занять з Дистанційного навчання для вихованців Бучанської школі-інтернату Київської області. З вихованцями займаються викладачі Університету Києво-Могилянська Академія.
image059
image061
Ми підтримуємо проведення занять фізичного лікаря-реабілітолога із дітьми з обмеженими можливостями у Харківському центрі «Право вибору» для дітей із вадами зору.
image063
image067
image065
Для дітей із обмеженими можливостями, які проходять реабілітацію у Харківському центрі «Право вибору», ми придбали солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.
image069
image071
Ми підтримуємо роботу фахівців, які проводять заняття з корекції, консультації, масажу (психолог, масажист, логопед та педагог) з дітьми-переселенцями, які проживають у модульному містечку для переселенців у м. Харків.
image075
image075
image077
image079
Ми продовжуємо сплачувати стипендії студентам-стипендіатам (сиротам, інвалідам та малозабезпеченим).
Це – студенти, які проходили курс Дистанційного навчання у школах-інтернатах, що було організовано нашою компанією, а також інваліди-сиріти. Вони навчаються у ВНЗ у різних куточках України.

З повагою,
Менеджер з благодійності Кочеткова Г.В.