AHMAD TEA Україна

Жовтень 2015

За великим проханням директора Комаровського дитячого будинку Харківської області, для усіх його вихованців ми придбали постільну білизну та майки для хлопчиків.
image001
image003

Для вихованців Правдинської школи-інтернату Сумської області ми придбали наочні навчальні посібники, без яких було б неможливо проводити навчальний процес.
image005
image007

Для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області ми придбали матеріали для кружкової роботи на весь навчальний 2015-2016 рік.
image009
image011

Ми поновили гурткову роботу для всіх вихованців Сахновщинського навчального центру, а також роботу студій «стрижемо самі» і «шиємо самі», роботу реабілітолога у процедурному кабінеті навчального центру.
image013
image015
image017
image019
image021
image023

У Богодухівському дитячому будинку Харківської області було виконано роботи з очищення вентиляції. Це – перший етап робіт з боротьби із пліснявою, яка з’явилась через підвищену вологість у кімнатах, де живуть вихованці-сиріти дитячого будинку. Наявність плісняви на стінах – це дуже шкідливо для здоров’я дітей, що там живуть.
image025
image027
image029
image031

З усіма вихованцями Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області проводиться гурткова робота; такі гуртки діти відвідують на свій вибір та за бажанням.
image033
image035
image037
image039

Ми сплачуємо за проведення занять з Дистанційного навчання у Нововодолазькому санаторному комплексі. Заняття з інформатики та англійської мови дистанційно проводять викладачі ХНУРЕ. Учні регулярно працюють над домашніми завданнями, консультуючись із викладачами та відсилаючи їх на перевірку викладачам.
image041
image043

Також ми фінансуємо проведення занять із Дистанційного навчання у Фастівському ліцеї Київської області та Бучанській школі-інтернаті Київської області. Заняття проводять викладачі найкращого ВНЗ нашої країни – Університету «Києво – Могилянська Академія». Діти займаються поглиблено такими дисциплінами: математика, біологія, хімія, англійська мова, українська мова та література, історія України.
image045
image047
image049
image051
image053
image055

Ми забезпечуємо можливість проведення занять лікаря-реабілітолога із дітьми з обмеженими можливостями у Харківському центрі реабілітації «Право вибору».
image057
image059

Ми підтримуємо роботу спеціалістів у проведенні занять із корекції, консультації, масажу (психолог, масажист, логопед і педагог) із дітьми-переселенцями, які живуть у модульному містечку для переселенців у м. Харкові.
image061
image063
image065
image067

Ми надали чай для дітей-сиріт и вдів, що проживають у Закарпатській області.

Ми сплачуємо стипендії нашим студентам-стипендіатам (сиріти та інваліди, малозабезпечені).
Це – студенти, які проходили курс дистанційного навчання у школах-інтернатах, яке організувала наша компанія, а також інваліди-сиріти. Усього 45 осіб; які навчаються у ВНЗ у різних куточках України.

З повагою,
Менеджер з благодійності Кочеткова Г.В.