AHMAD TEA Україна

Вересень 2015

За великим проханням директора Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області ми придбали матеріали для кружкової роботи на весь навчальний 2015-2016 рік для всіх вихованців.
image001
image003

Для вихованців центру соціально-психологічної реабілітації Великобурлуцького району ми придбали матраци на нові ліжка у спальні кімнати, а нові ліжка центру подарували харківські волонтери.
image005
image007

Ми газифікували автомобіль Фольксваген Каравелла із метою економії коштів на витрачання бензину у Богодухівському дитячому домі Харківської області.
image009
image011
image013
image015

Для проведення занять із дітьми-переселенцями у містечку для вимушених переселенців у м. Харкові, ми придбали необхідну кількість різноманітних канцтоварів.
image017
image019

Поновлення проведення занять з кружкової роботи з вихованцями Нововодолазького санаторного комплексу.
image021
image023
image025
image027

З 1 вересня було поновлено заняття з Дистанційного навчання вихованців Фастівського ліцею і Бучанської школи-інтернату Київської області. Викладачі Університету Києво-Могилянська Академія займаються із учнями поглибленим вивченням різних дисциплін.
image029
image031
image033
image035

Також було поновлено заняття з Дистанційного навчання викладачами ХНУРЕ. Вони викладають учням Нововодолазького санаторного комплексу два предмети: Інформатику та «Англійську мову з задоволенням».
image037
image038

Ми забезпечили можливість проведення занять лікаря-фізиореабілітолога із дітьми з обмеженими можливостями. Заняття проходять у спеціалізованому Харківському центрі «Право вибору».
image039
image041

Ми надали чай для проведення проекту «Наставництво» – це дуже важлива робота із наставниками із взаємодії з дітьми-сиротами, що проживають у школах-інтернатах.
Для найбільшої європейської студентської ассоціації AEGEE, а також для проведення конференції із великою кількістю учасників «Young Ukraine» ми надали чай.

Також ми сплатили нашим студентам-стипендіатам стипендії.

Це – студенти, які проходили курс дистанційного навчання у школах-інтернатах, який було організовано та що фінансувався нашою компанією, а також це – інваліди-сироти.
Загальна кількість студентів – 45 осіб; вони навчаються у ВНЗ у різних областях України.

З повагою,
Менеджер з благодійності Кочеткова Г.В..