AHMAD TEA Україна

Травень 2015

Ми підтримуємо роботу фізичного реабілітолога у Харківському реабілітаційному центрі для дітей із обмеженими можливостями «Право вибору».

                                image001   image003                                                        

Для можливості нормального функціонування стоматологічного кабінету у Комаровському дитячому будинку Харківської області ми придбали такі стоматологічні матеріали: турбінний наконечник, лотки, дзеркальця, пінцети, бори, щипці та інше. Без цих матеріалів лікування зубів дітей було б неможливим.

                                image005   image007

До міжнародного дня захисту дітей ми привезли різноманітні фрукти для усіх вихованок-сиріт Богодухівського дитячого будинку Харківської області. Ми вдячні директору дитячого будинку та вчителям, які разом із дітьми змогли організувати справжнє гарне свято – свято дитинства. Також ми дуже вдячні мережі супермаркетів «Восторг», який подарував вихованкам дезодоранти та щітки для розчісування волосся.

                                image009   image011
                                image013   image015
Ми придбали майки та джинси для усіх вихованців Правдинської школи-інтернату Сумської  області.


                                image017   image019

За результатами завершення навчального року, для найкращих вихованців Правдинської школи-інтернату Сумської  області ми організували екскурсію до Харківського дельфінарію «НЕМО». Вистава дуже сподобалась дітям. Адміністрація дельфінарію не надає жодних знижок на відвідання дельфінарію навіть для дітей-сиріт, але наша компанія вирішила цю проблему шляхом попереднього придбання квитків за повну вартість для усіх дітей. 

                                image021   image023

                                image025   image027


Цього навчального року ми виконали останню оплату за проведення занять з проекту дистанційного навчання для вихованців Бучанської школи-інтернату Київської області та Фастівського ліцею Київської області. Заняття проводились викладачами Університету «Києво-Могилянська Академія».

                                image029   image031

Всі учні, що прослухали курс дистанційного навчання, отримали сертифікати про його завершення під час урочистої церемонії.

Сертифікатами дітей нагороджував Віце-президент Університету «Києво-Могилянська Академія», доктор філософських наук – Ожоган Василь Михайлович.

                                image033   image035

                                image037   image039
Ми завершили оплату за роботу викладачів ХНУРЕ  за проведення занять з дистанційного навчання у Нововодолазькому санаторному комплексі Харківської області цього навчального року.  Діти отримали додаткове навчання за двома програмами: «Інформатика» та «Англійська мова із задоволенням». Під час урочистого заходу викладачі ХНУРЕ нагородили учнів Нововодолазького санаторного комплексу сертифікатами про завершення курсу. Діти навчались на високому рівні протягом усього періоду навчання, що значно допоможе їм продовжити навчання вже у вищих навчальних закладах. 


                                image041   image043   image045


Ми прийняли участь у щорічному святкуванні «СВЯТА ОБДАРОВАНИХ», яке було проведене у Фастівському ліцеї Київської області.

Найкращі учні ліцею отримали від нас подарунки.

                                image047   image049

Ми сплатили стипендії нашим студентам – стипендіатам.      З повагою,

Менеджер з благодійності Кочеткова Г.В.