AHMAD TEA Україна

Листопад 2014

Компанія Ahmad Tea продовжує виплачувати стипендії нашим затвердженим студентам - стипендіатам.
ТМ Ahmad Tea продовжує реалізацію проекту з дистанційного навчання в Бучанській школі-інтернаті та у Фастівському ліцеї Київської області. Ми оплачуємо роботу викладачів Університету Києво-Могилянська академія за проведення занять з таких предметів: математика, українська мова, історія України, англійська мова, хімія, біологія, фізика і економіка.
P9160018 P9200061
PICT1428 PICT1433
Ми підтримуємо проведення занять з гурткової роботи для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області: чарівна спиця, український оберіг, театральний і секція футболу.
needle1 needle2
guardian1 theatre
Ми підтримуємо студію крою та шиття «Шиємо самі» для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області, що сприяє соціалізації дітей та вибору їх майбутньої професії.
sewing1 sewing2
Ми підтримуємо роботу лікаря фізіотерапевта в медичному блоці Сахновщинського навчального центру Харківської області.
Вихованцям роблять інгаляції, масажі, УВЧ та інші процедури.
reabilit
reabilit2
З метою соціалізації дітей та набуття навичок майбутньої професії, ми організували роботу проекту «Студія зачіски» для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області.
barber1 barber2
Розуміючи важливість проекту «Радість руху» для дітей-інвалідів, ми організували роботу фізичної реабілітолога в центрі для дітей з обмеженими можливостями «Право вибору».
м.Харкова. Завдяки заняттям, на які приходить близько 60 діток, ними набуваються навички мобільності й орієнтації в просторі, поліпшується самопочуття.
Sakhnov00023 reab
Спілкування з братами нашими меншими приносить не тільки величезне задоволення, а й виховує в нас почуття відповідальності, співчуття, робить нас добрішими і кращими. Ми організували екскурсію в приватний екопарк для кращих вихованців Сахновщинського навчального цента Харківської області та Правдинській школи-інтернату Сумської області. Екопарк цікавий тим, що у дітей є можливість тактильного контакту з тваринами. Задоволення отримали всі.
DSCF2773 DSCF2782
ecopark1 ecopark2
ecopark3 ecopark4
Ми продовжуємо проведення проекту з дистанційного навчання. Ми оплатили роботу викладачів ХНУРЕ за проведення занять у Нововодолазькому санаторному комплексі Харківської області з таких предметів: інформатика та англійська із задоволенням.
inform1 engl1
Для розвитку в дітях творчих здібностей та правильного проведення вільного часу, ми підтримуємо заняття в гуртках бісеринка, випалювання, сувенір, вишиванка і петриківський розпис всіх вихованців Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області.
Biser2 Burn2
souvenir2 painting1
Для всіх вихованців Правдинській школи-інтернату ми придбали домашні тапочки і рушники.
AT 18.11.2014 112 AT 18.11.2014 116
На велике прохання директора Будинку дитини № 1 м.Харкова ми придбали дитяче харчування для малюків.
DSCN4037 DSCN4036
Наша компанія взяла участь у нагородженні переможців серед людей з обмеженими можливостями премією «ПОДОЛАННЯ». Премію було вручено вихованцю інтернату для глухих дітей - слабочуючих Чарушину Володимиру - переможцю конкурсу жестової пісні і різнобічно творчо обдарованій дитині.
184435 IMG 3655 184438 IMG 3656
З повагою,
менеджер з благодійності Кочеткова Г.В.