AHMAD TEA Україна

Лютий 2014

Ми продовжуємо заняття з дистанційного навчання для старшокласників в Сєвєродонецькій школі-інтернаті Луганської області. З вихованцями займаються викладачі Луганського національного університету з наступних предметів: українська мова, математика та англійська мова.
SAM 6920 thumb1 ahmad-blagotvoritelnost110220142
SAM 8796 SAM 8831
Ми продовжуємо оплату проведення занять з дистанційного навчання для старшокласників у Бучанській школі-інтернаті Київської області. З вихованцями займаються викладачі університету "Києво-Могилянська академія" з наступних предметів: українська мова, англійська мова, Історія України, Основи економіки та математика.
PICT12812
Ми продовжуємо оплату проведення занять з дистанційного навчання для старшокласників в Фастівському ліцеї Київської області. З вихованцями займаються викладачі університету "Києво-Могилянська академія" з наступних предметів: математика, англійська мова, фізика, біологія і хімія.
P7290009 P7290004
Ми продовжуємо оплату проведення занять з дистанційного навчання для старшокласників Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області. З вихованцями займаються викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки. Додатковий курс проходить з наступних дисциплін: інформатика і англійська із задоволенням.
dist1 dist2
dist3 dist4
Для проведення медичних процедур для дітей у фізіотерапевтичний кабінет Сахновщинського навчального центру Харківської області ми придбали масла і маски для інгаляцій, інші медикаменти.
vosp vosp2
rab med rab med2
Ми підтримуємо проведення гурткової роботи для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області.
ukr ober Благотворительность AhmadTea
char klub vosp23
Ми продовжуємо підтримувати проведення гурткової роботи для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу.
bis1 bis2
vosp4 pic
suven vosp5
Для всіх вихованців-сиріт Правдинської школи-інтернату Сумської області ми придбали спортивні костюми для хлопчиків і дівчаток, теплі шкарпетки і колготки, сорочки для хлопчиків, светри для дівчаток і хлопчиків.
close2014 close20146
charity_ahmad_tea close2014010
Для всіх вихованців-сиріт з Сєвєродонецької школи-інтернату Луганської області ми придбали теплі спортивні штани, теплі спортивні куртки і футболки.
SAM 88291 SAM 88081
SAM 8819 SAM 8804

З повагою, менеджер з благодійності,  Кочеткова Г. В.