AHMAD TEA Україна

Квітень 2014

Ми продовжуємо заняття з дистанційного навчання для старшокласників у Сєвєродонецькій школі-інтернаті Луганської області. З вихованцями займаються викладачі Луганського національного університету з наступних предметів: українська мова, математика та англійська мова.
SAM 9365 SAM 9374
Ми продовжуємо заняття з дистанційного навчання для старшокласників у Бучанській школі-інтернаті Київської області. З вихованцями займаються викладачі університету "Києво-Могилянська академія" з наступних предметів: українська мова, англійська мова, Історія України, Основи економіки та математика.
PICT1379 PICT1366
Ми продовжуємо заняття з дистанційного навчання для старшокласників в Фастівському ліцеї Київської області. З вихованцями займаються викладачі університету "Києво-Могилянська академія" з наступних предметів: математика, англійська мова, фізика, біологія і хімія.
P809000g P8090016
P8030005 P8090013
Ми продовжуємо заняття з дистанційного навчання для старшокласників Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області. З вихованцями займаються викладачі Харківського національного університету радіоелектроніки. Додатковий курс проходить з наступних дисциплін: інформатика і англійська із задоволенням.
RhOIawH9GMc Rknr9Y5PO Q
Для всіх вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області ми придбали чешки, літнє взуття і футбольні м'ячі.
IMG 7268 IMG 7269
Ми беремо участь у проведенні гурткової роботи для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області.
ukr oberig ukr oberig2
char klubok char klub2
Ми підтримуємо роботу лікаря-фізіотерапевта в процедурному кабінеті Сахновщинського навчального центру Харківської області.
fizmed1 fizmed2
Ми беремо участь у проведенні гурткової роботи для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу.
xaIfugjE3OY fAF7Br 05CY
NHVxsIIe6lI QQg-wMRDsZc
Ми нагородили вихованців Фастівського Ліцею в Київській області, які стали призерами-переможцями обласних олімпіад з різних предметів.
1 2
Наші студенти-стипендіати, як завжди, отримали від нас стипендії.

На проведення організацією AIESEC форуму кар'єрних можливостей, який включав в себе студентську конференцію з метою їх професійного стажування за кордоном і ярмарок вакансій, ми передали чай.
IMG 9585 3
Ми сплатити частину вартості слухового апарату WIDEX CLEAR 330 для дитини-інваліда Коваленко Валерії, яка проживає в спеціалізованому інтернаті м.Харкова.

З повагою, менеджер з благодійності  Кочеткова Г. В.