AHMAD TEA Україна

Травень 2014

В цьому навчальному році ми закінчили заняття з дистанційного навчання для старшокласників в Сєвєродонецької школі - інтернаті Луганської області. З вихованцями займалися викладачі Луганського національного університету з наступних предметів: українська мова, математика та англійська мова. Всі учні добре підготовлені для продовження навчання у ВНЗ і коледжах.
SAM 93742 SAM 94141
SAM 94131 SAM 93751
Старшокласники Бучанської школи - інтернату Київської області та Фастівського ліцею Київської області з хорошими результатами закінчили заняття по проекту Дистанційного навчання в цьому навчальному році. З вихованцями займалися викладачі університету "Києво - Могилянська академія" з наступних предметів: українська мова, англійська мова, Історія України, Основи економіки, математика, фізика, біологія і хімія.
PICT13821
В Фастівському ліцеї та Бучанській школі-інтернаті Київської області відбулася святкова церемонія вручення сертифікатів про закінчення курсу Дистанційного навчання. Всі діти отримали сертифікати університету "Києво - Могилянська академія".
kulakova anastasia kostushko natalia
P8150030 kvit
Велике спасибі керівнику проекту дистанційного навчання та викладачам Харківського національного університету радіоелектроніки за цікаві заняття для старшокласників Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області. Додатковий курс в 2013 - 2014 роках проходив з наступних дисциплін: інформатика і англійська із задоволенням.
Дуже сподіваємося, що випускники продовжать своє навчання у ВНЗах і коледжах нашої країни.
BFKg4igz8r4 bnI3TVeJqa0
l1ierKjGehg2 eOD6rjzaLVo
Відбулася святкова церемонія вручення сертифікатів про закінчення курсу дистанційного навчання. На святі були присутні викладачі ХНУРЕ і керівник цього проекту.
o3elWOv0NhA1
Всім вихованцям Сахновщинського навчального центру Харківської області ми придбали спортивні та дорожні сумки.
IMG 24331
Ми продовжуємо підтримувати роботу п'яти гуртків для вихованців Сахновщинського навчального центру Харківської області.
kruzhok texno charivnuy klubok
myz kruzhuk kruzhok
Лікар фізіотерапевт в процедурному кабінеті Сахновщинського навчального центру Харківської області продовжує свою роботу з дітками.
medsestra
Наша компанія вручила подарунки усім учасникам дитячого турніру Харкова та Харківської області зі стрибків на батуті. У дітей вийшло справжнє свято.
DSC00446 321
123 charity ahmad tea 05 14
Всі наші стипендіати отримали встановлені стипендії.

З повагою, менеджер по благодійності, Г. В. Кочеткова.