AHMAD TEA Україна

Вересень 2013

З вересня відновилися заняття за програмою дистанційного навчання для старшокласників в школі - інтернаті м. Сєвєродонецьк Луганськох області, Бучанській школі-інтернаті Київської області, Фастівському ліцеї Київської області та у Нововодолазькому санаторному комплексі Харківської області.
У проекті дистанційного навчання зайняті викладачі університету "Києво-Могилянська академія", Луганського національного університету та Харківського національного університету радіоелектроніки.
Додатковий курс занять проходитиме з таких дисциплін як інформатика, англійська із задоволенням, історія України, Основи економіки, математика, фізика, біологія і хімія.
Dist1 Dist2
Для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу придбані матеріали для гурткової роботи на 2013-14 навчальний рік. Придбання матеріалів зробило можливою роботу в школі-інтернаті 5 додаткових гуртків: Петриківський розпис, Бісеринка (вишивка бісером), Випалювання, Сувенір і Вишиванка.
Крім того, на весь навчальний рік, для дітей придбані навчально-наочні посібники, які зроблять уроки більш ефективними і захоплюючими.
Також, річний запас матеріалів для гурткової роботи та навчально-наочних посібників був придбаний і для вихованців Сєвєродонецької школи-інтернату.
NV1 NV2 NV3
Для центру реабілітації «Сходинки подолання», що допомагає в адаптації незрячих та слабозорих дітей, придбані двоярусні ліжечка.

Для вихованців Сахновщинської школи-інтернату придбане зимове взуття.
Також, школі-інтернату було надано допомогу в організації відвідування дітьми циркової вистави.
Sah1 Sah2
Триває виплата стипендій студентам-інвалідам і студентам-сиротам 3-4 курсів, що навчаються у ВНЗах м. Харкова (Харківський медичний університет і Харківський університет ім. Каразіна В. Н.)
Всі ці діти - випускники спеціалізованої Харківської школи-інтернату для дітей-сиріт та Нововодолазької школи-інтернату, які займалися на організованих раніше підготовчих курсах.

Інвалідам на візках Комінтернівського району м. Харкова був переданий чай.

З повагою, менеджер по благодійності,  Кочеткова Г. В.