AHMAD TEA Україна

Травень 2013

Для двох незрячих дітей - Андрія Лазоренко (7 років) і Діани Радченко (6 років) був оплачений курс реабілітації в Міжнародному інноваційному проекті "Літня виїзна школа батьківської майстерності «Мамина школа». Під час проекту з дітьми та їх батьками працюватиме міжнародна команда фахівців. Заняття фахівців з дітьми та навчання їх батьків безкоштовні (Ахмад Ті Лондон оплатила проїзд, проживання та харчування дітей та супроводжуючих їх батьків).
Diana rad4enkoAndrey Lazorenko
Курс реабілітації допоможе Андрію почати вставати на ноги, а Діані - поліпшити орієнтування у просторі, мобільність і мову, і, згодом, почати спілкуватися з однолітками.

Для вихованців Нововодолазького санаторного комплексу Харківської області оплачені заняття з дистанційного навчання англійської мови та інформатики.

dist1 dist2 dist3
Також, традиційно, для випускників-сиріт комплексу придбані продукти і соки для святкового випускного столу. З нагоди успішного закінчення навчання усі випускники-сироти Нововодолазького санаторного комплексу отримали від Ахмад Ті Лондон грошові премії.
table
авершено черговий курс дистанційного навчання в школах-інтернатах. Діти дистанційно займалися інформатикою, англійською мовою, фізикою, математикою, хімією, біологією, маркетингом, економікою і менеджментом.
1 2 3
4 5 6
Всі учні в урочистій обстановці отримали сертифікати про проходження курсу, які знадобляться їм у подальшому для продовження навчання в технікумах та ВУЗах.
Сертифікати в урочистій обстановці вручали викладачі та відповідальні за проект у ВНЗах, які спеціально приїхали з цієї нагоди. Зокрема, у церемонії в Фастівському ліцеї і в Бучанській школі-інтернаті брав участь віце-президент університету "Києво - Могилянська академія", професор, доктор філософських наук Василь Ожоган, а в Нововодолазький санаторний комплекс привітати дітей прибув Генеральний директор Української асоціації дистанційної освіти Віктор Каук.

Триває виплата стипендій студентам-інвалідам і студентам-сиротам 3-4 курсів, що навчаються у ВНЗах м. Харкова (Харківський медичний університет і Харківський університет ім. Каразіна В. Н.)
Усі ці діти - випускники спеціалізованої Харківської школи-інтернату для дітей-сиріт та Нововодолазької школи-інтернату, які займалися на організованих раніше підготовчих курсах.


З повагою, менеджер по благодійності,  Кочеткова Г. В.