AHMAD TEA Україна

Січень-Лютий 2013

Триває підтримка проведення додаткових занять з інформатики для учнів 1-8 класів школи-інтернату м. Сєвєродонецьк Луганської області. Заняття проводять викладачі Луганського національного університету.
Також, інтернату надається підтримка в реалізації проекту дистанційного навчання математики, англійської та української мов учнів 9-го класу.
Аналогічна підтримка надається і вихованцям санаторного комплексу в смт. Нова Водолага Харківської області, в якій старшокласники дистанційно займаються інформатикою та англійською мовою з викладачами Харківського технічного університету радіоелектроніки.
Для учнів 10-11-х класів школи-інтернату у м. Буча Київської області триває дистанційне навчання англійської та української мов, маркетингу, менеджменту, економіки та математики. Заняття проводять викладачі університету "Києво-Могилянська академія".

5 3 6
Розпочалися заняття з фізики, хімії, математики та біології в рамках дистанційного навчання для учнів 10-11 класів ліцею-інтернату у м. Фастові Київської області. Всього в ліцеї-інтернаті проживає і навчається близько 300 дітей.
1 2 4
В рамках орагнізації дозвілля та соціальної адаптації учнів Нововодолазького санаторного комплексу, триває робота гуртків хореографії, випалювання, петриківського розпису, вишиванки, вишивки бісером, а також гуртка «Азбука домоведення».
9 Draw Fire
Триває виплата стипендій студентам-інвалідам і студентам-сиротам 3-4 курсів, що навчаються у ВНЗах м. Харкова (Харківський медичний університет і Харківський університет ім. Каразіна В. Н.)
Усі ці діти - випускники спеціалізованої Харківської школи-інтернату для дітей-сиріт та Нововодолазької школи-інтернату, які займалися на організованих раніше підготовчих курсах.


З повагою, менеджер по благодійності, Г. В. Кочеткова.