AHMAD TEA Україна
Ahmad TeaБудучи прихильниками традиційних сімейних цінностей, ми обрали для себе діяльність, спрямовану на допомогу закладам для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
ЗВЕРНЕННЯ*
 
ЗА НАШИМИ ПЕРЕКОНАННЯМИ, БЛАГОДІЙНІСТЬ – СПРАВА АНОНІМНА.

МИ НЕ СТАВИМО ПЕРЕД СОБОЮ МЕТИ ЗАРОБИТИ ГРОШІ, РЕПУТАЦІЮ АБО ІНШІ ДИВІДЕНДИ ВІД ЦІЄЇ СФЕРИ ДІЯЛЬНОСТІ.
 

НЕ Є ТАЄМНИЦЕЮ, ЩО БАГАТО ЯКІ КОМПАНІЇ ВВАЖАЮТЬ ЗА СВІЙ МОРАЛЬНИЙ ОБОВ’ЯЗОК ЧАСТИНУ ЗАРОБЛЕНИХ КОШТІВ ВИТРАЧАТИ НА ДОПОМОГУ ТИМ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ, ДОПОМАГАТИ СУСПІЛЬСТВУ У ВИРІШЕННІ ПРОБЛЕМ.

БРИТАНСЬКА КОМПАНІЯ AHMAD TEA LTD., ОКРІМ КОМЕРЦІЙНОЇ СПІВПРАЦІ, РЕАЛІЗУЄ ТАКОЖ СПІЛЬНІ БЛАГОДІЙНІ ЗАХОДИ ПРОТЯГОМ 12 РОКІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ.

В НАШІЙ КОМПАНІЇ Є ПЕРШИЙ В НАШІЙ КРАЇНІ ШТАТНИЙ МЕНЕДЖЕР З БЛАГОДІЙНОСТІ.

ЯВЛЯЮЧИСЬ ПРИХИЛЬНИКАМИ ТРАДИЦІЙНИХ СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ, МИ ОБРАЛИ ДЛЯ СЕБЕ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА СПРЯМОВАНА НА ДОПОМОГУ ДІТЯМ, ЩО НАВЧАЮТЬСЯ ЧИ МЕШКАЮТЬ У ДЕРЖАВНИХ ШКОЛАХ-ІНТЕРНАТАХ НАШОЇ КРАЇНИ.
 
blagotvoritelnost-1-pic-1ПРАЦЮЮЧИ З ДИТЯЧИМИ БУДИНКАМИ, МИ:

* купуємо будь-який одяг та взуття,
* побутову та медичну техніку,
* транспортні засоби та багато іншого за необхідністю.
НАДАЄМО ДОПОМОГУ:
* у проведенні ремонтно-будівельних робіт;
* у проведенні дистанційного навчання вихованців;
* у проведенні гурткової роботи з метою реалізації творчих здібностей та отримання професійних навичок і соціальної адаптації вихованців;
* у роботі спортивних секцій;
* у призовій підтримці міських, всеукраїнських та міжнародних фестивалів, учасниками яких також є молодь з обмеженими можливостями;
* у проведенні соціальних акцій («антиСНІД», «подаруй дітям радість» студентів - стоматологів), спільної роботи в соціальних мережах.

 

КОНТАКТИ
НАГОРУ
КОНТАКТИ
 
Допомога ближнім, що опинилися у скрутному становищі, або турбота про суспільне благо завжди високо цінувалися у будь-якому суспільстві. Традиційно тим, кому пощастило у житті, ставили в обов’язок піклуватися про своїх менш привілейованих товаришів. Ця традиція має глибоке коріння.
Галина Кочеткова,
менеджер з благодійності

Однак, ми розуміємо, що наша допомога дітям може полягати не тільки у придбанні необхідних товарів та послуг, проведенні ремонту та організації заходів. Наш досвід виявив, що багато компаній, а також звичайні люди, готові та хотіли б надати яку-небудь посильну допомогу дітям, але часто не мають часу, можливості, не знають, як це зробити, куди звернутися, як розібратися з численними нюансами, які виникають при наданні доброчинної допомоги…

Ми готові прийняти усі ці турботи на себе й організувати надання допомоги від вашого імені!

За свої послуги ми не беремо відсотків та відрахувань, так само, як і не залучаємо коштів під абстрактне «благе діло» Дякуємо всім, хто до нас звернувся – ваша допомога була дуже необхідною усім тим, кому ми з вами її адресували.

 
БАЖАЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?
ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ.

Кочеткова Галина Валентинівна, менеджер з благодійності

тел.: +38 057 766 07 97
e-mail:
Адреса: Україна, 61058, Харків, пр. Правди, 10, 8 пов.


Ми гарантуємо повну фінансову звітність про витрати коштів і донесення інформації про благодійника до отримувачів допомоги та суспільства (за вашим бажанням).
 
 
ДИТЯЧИЙ БУДИНОКНАГОРУ
ДИТЯЧИЙ БУДИНОК
 
"Ми не ставимо перед собою мети заробити гроші, репутацію або інші дивіденди від цієї сфери діяльності."Галина Кочеткова,
менеджер з благодійності
 
УМОВИ ПРОЖИВАННЯ МАЮТЬ ВЕЛИЧЕЗНЕ ЗНАЧЕННЯ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ПОВНОЦІННОЇ ТА ЗДОРОВОЇ ОСОБИСТОСТІ, ТОМУ ОДНИМ ІЗ ПРІОРИТЕТНИХ НАПРЯМКІВ НАШОЇ ДОБРОЧИННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ Є:

комплексне обладнання та ремонт учбових кабінетів для можливості проведення занять з дистанційного навчання;

придбання оргтехніки та учбової літератури в класні кімнати, учбово-наочних посібників, шкільних меблів, підлогових покрить та меблів у спальні кімнати;

придбання одягу, продуктів харчування, побутової та медичної техніки, транспортних засобів та інших товарів;

ремонтно – будівельні роботи;

організація дозвілля та відпочинку дітлахів;

придбання спортивного інвентарю.
 
ОСВІТАНАГОРУ
ОСВІТАМИ ВІРИМО, ЩО ДОСТУП ДО ВИСОКОЯКІСНОЇ ОСВІТИ МАЄ ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ.
 

 
МИ ПРОВОДИМО ЗАНЯТТЯ З ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ:

у БУЧАНСЬКІЙ ШКОЛІ – ІНТЕРНАТІ Київської області. З вихованцями займаються викладачі Університету Києво-Могилянська Академія за такими дисциплінами: українська мова, англійська мова, історія України, основи економіки та математика.

у ФАСТІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ Київської області. З вихованцями займаються викладачі Університету Києво-Могилянська Академія за такими дисциплінами: математика, англійська мова, фізика, біологія та хімія.

у НОВОВОДОЛАЗЬКОМУ САНАТОРНОМУ КОМПЛЕКСІ Харківської області. З вихованцями займаються викладачі Харківського Національного Університету Радіоелектроніки. Додатковий курс проходить по інформатиці та англійській мові.
 

Після завершення курсу навчання кожен вихованець отримує сертифікат з підписом та печаткою ректора ВНЗ.

У процесі навчання кожен, хто навчається, має можливість прямої комунікації з викладачем ВНЗ, для отримання відповіді на питання, що виникли під час виконання домашнього завдання.

Кожний учень має свою поштову скриньку, на яку він викладає зроблене домашнє завдання. Викладач його оцінює та проводить індивідуальну консультацію щодо підсумків по Skype.

Ми організували електронну бібліотеку, де вихованці разом із викладачем мають можливість знайти будь-яку необхідну літературу для шкільних занять та для підвищення свого інтелектуального рівня у залежності від зацікавленості кожного.

СТИПЕНДИАТЫНАГОРУ
СТИПЕНДІАТИМИ ВІРИМО, ЩО ДОСТУП ДО ВИСОКОЯКІСНОЇ ОСВІТИ МАЄ ВАЖЛИВЕ ЗНАЧЕННЯ.
 
Випускники (сироти та сироти-інваліди) інтернатів України, які продовжили своє навчання у ВНЗ і коледжах м. Харкова, щомісячно отримують стипендію.